Panel používateľa

REMAL Flek Stop 5KG/na škvrny/.

REMAL Flek Stop 5KG/na škvrny/.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Biela farba na izolaciu skvr,nikotinu.

55,46 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 4 ks

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

REMAL FLEKSTOP

Základný zakrývací náter

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
REMAL FLEKSTOP je špeciálny vodou riediteľný, pretierateľný zakrývací náter pre interiéry aj exteriéry. Je určený na izoláciu škvŕn, ktoré pri pretrení bežným náterom (hlavne maliarskym) vystupujú na povrch (hlavne škvrny po vytopení, škvrny od nikotínu, dymu a pod.).

PRÍPRAVA PODKLADU:
Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL STIERKU. Z trhlín väčších rozmerov je potrebné odstrániť nesúdržný materiál a na vyplnenie použiť akrylátový tmel. Po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnanie REMAL STIERKU. Po zaschnutí a prebrúsení sa podklad ľahšie pretiera maliarskou farbou. Na problémové miesta (fľaky od zamoknutia a pod.) je vhodné použiť izolačný REMAL FLEK-STOP. Príliš nasiakavé, prašné a nesúdržné podklady je potrebné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou, napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Teplota podkladu pri natieraní 10 až 25°C.

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
REMAL FLEKSTOP sa nanáša v 1-2 vrstvách štetcom alebo valčekom. Riedenie: max. 10% vody (riedenie znižuje izolačné schopnosti náteru). Doba schnutia medzi nátermi je 2-4 hod. (pri 20°C), nízka teplota a vysoká vlhkosť vzduchu spomaľujú schnutie. Po zaschnutí vykonajte 2 vrchné nátery niektorou maliarskou farbou značky REMAL.

VÝDATNOSŤ: až 8m2/kg
Spôsob nanášania: Štětce Štětky | Malířské Válečky | Malířské

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info