Panel používateľa

Sokrates čistič rámov okien 250 ml

Sokrates čistič rámov okien 250 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Sokrates čistič rámov okien, čistiace a odmasťovacie náter, 250 gČistiaci a odmasťovací prostriedok povrchu náterov okenných rámov, dverí a podobne pred použitím balzamu. Nie je určený na odmasťovanie kovových podkladov pre aplikáciu antikoróznych farieb. Nepracujte pri plnom letnom slnku! SOKRATES čistič je v rámci náterového systému certifikovaný pre stavebníctvo a schválený pre vonkajšie a vnútorné prostredie.okenné rámy, dvere, drevo v interiériodmastenie povrchov starých náterovuniverzálne použitieočistený povrch je vhodný na následné použitie výrobku SOKRATES Balzam

1,96 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Sokrates

Čistiaci a odmasťovací prostriedok povrchu náterov okenných rámov, dverí a podobne pred použitím balzamu. Nie je určený na odmasťovanie kovových podkladov pre aplikáciu antikoróznych farieb. Nepracujte pri plnom letnom slnku! SOKRATES čistič je v rámci náterového systému certifikovaný pre stavebníctvo a schválený pre vonkajšie a vnútorné prostredie.

-okenné rámy, dvere, drevo v interiéri
-odmastenie povrchov starých náterov
-univerzálne použitie
-očistený povrch je vhodný na následné použitie výrobku SOKRATES Balzam

 

Výdatnosť:
15-25 m2 / kg

Použitie:
Po bežnom umytí okenných rámov, kedy povrch je už suchý, sa čistič nanesie na mäkkú handričku a povrch rámu sa ľahko čistí přetíráním v smere dreva, potom sa otrie vlhkou utierkou. Takto očistený povrch je vhodný na následné použitie SOKRATES® balzamov. Nepracujte pri plnom letnom slnku!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info