Panel používateľa

REMAL COLOR 7.5KG MIX ODTIENOV

REMAL COLOR 7.5KG MIX ODTIENOV

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Natonovana maliarska oteruvzdorna farba.

11,86 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

Natónovaný maliarsky náter s jemnou vôňou ovocia

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
REMAL COLOR je vodou riediteľná natónovaná maliarska farba. Výborne kryje, je paropriepustná a oteru vzdorná. Používa sa v interiéroch na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a sanačných omietok. Farba vykazuje odolnosť proti oteru za mokra – merané podľa ČSN EN ISO 11998 – trieda 5 (klasifikácia podľa EN 13300).

PRÍPRAVA PODKLADU:
Nesúdržné, hrubé vrstvy starých náterov je potrebné oškrabať. Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL STIERKU. Z trhlín väčších rozmerov je potrebné odstrániť nesúdržný materiál a na vyplnenie použiť akrylátový tmel. Po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnanie REMAL STIERKU. Po zaschnutí a prebrúsení sa podklad ľahšie pretiera maliarskou farbou. Na problémové miesta (fľaky od zamoknutia a pod.) je vhodné použiť izolačný REMAL FLEK-STOP. Príliš nasiakavé, prašné a nesúdržné podklady je potrebné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou, napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Teplota podkladu a prostredia pri natieraní nesmie klesnúť pod 5°C.

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Natierajte farbou zriedenou v pomere 1 diel farby a 0,1 až 0,2 dielu vody v jednej alebo v dvoch vrstvách štetkou, valčekom alebo striekaním. Pred náterom odtieňov citrónová, banán, mango, marhuľa a broskyňa odporúčame kvôli zvýšenému krytiu zjednotiť farebnosť podkladu 1x náterom bielou maliarskou farbou REMAL PLUS. Svetlejšie odtiene môžeme pripraviť zmiešaním s bielou maliarskou farbou (napr. REMAL SNEHOBIELY). Ďalšie vrstvy nanášajte najskôr po dokonalom zaschnutí.

VÝDATNOSŤ: až 12m2/kg

ODTIENE: 800 jahoda, 120 sivá, 350 čučoriedka, 740 broskyňa, 610 citrón, 500 zelené jablko, 860 višňa, 780 škorica, 720 marhuľa, 630 banán, 520 kiwi, 200 mandľa, 250 čokoláda
Spôsob nanášania: Štětky | Malířské Válečky | Malířské Stříkáním (včetně AIRLESS)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info