REMAL aktív 7,5kg baktérie-plesňe

REMAL aktív 7,5kg baktérie-plesňe

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Maliarsky náter odolný voči baktériam a plesňiam-biela.

71,23 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

Maliarsky náter odolný baktériám a plesni.

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
REMAL AKTIV je maliarska farba odolná baktériám a plesni. Táto odolnosť bola odskúšaná napr. na plesne Penicillium chrysogenum, Aspergillus Nigera a baktérie Escherichia coli a Staphilococcus aureus. Používa sa hlavne pre nátery omietok v interiéroch, napr. v nemocniciach a potravinárskych priestoroch, kde je požadovaná odolnosť náteru proti plesniam a baktériám. Vyznačuje sa výborným krytím a oteru vzdornosťou.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Plesňami napadnuté miesta sa za mokra očistia a ošetria sanačným prípravkom napr. REMAL SANAL NA ZDIVO V 1406. Hrubšie vrstvy hlinkových alebo málo súdržných náterov je nutné najprv odstrániť – oškrabať! Potom je potrebné podklad napenetrovať vhodnou hĺbkovou penetráciou. Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL STIERKU. Z trhlín väčších rozmerov je potrebné odstrániť nesúdržný materiál a na vyplnenie použiť akrylátový tmel. Po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnanie REMAL STIERKU. Po zaschnutí a prebrúsení sa podklad ľahšie pretiera maliarskou farbou. Na problémové miesta (fľaky od zamoknutia a pod.) je vhodné použiť izolačný REMAL FLEK-STOP. Príliš nasiakavé, prašné a nesúdržné podklady je potrebné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou, napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Teplota podkladu a prostredia pri natieraní nesmie klesnúť pod 5°C.

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
V závislosti na spôsobe nanášania sa farba nariedi max. 10% vody. Nanáša sa štetkou, valčekom alebo striekaním v 2-3 vrstvách s časovým odstupom min. 4 hodiny medzi vrstvami.

VÝDATNOSŤ: až 10m2/kg

TÓNOVANIE: Farebné tónovanie je možné napr. niektorými tónovacími pastami REMAKOL EX-S. Použiť je možné výhradne anorganické pigmenty!
Spôsob nanášania: Štětky | Malířské Válečky | Malířské Stříkáním (včetně AIRLESS)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vianoce 2020-2021 *

Otváracie hodiny počas  sviatkov:

Objednávky od dňa 17.12. budú vybavené až 7.1.2021

Ďakujeme za pochopenie a želáme vám šťastné vianoce a novy rok PF 2021