Panel používateľa

BARLET plus akrylát fasádny s plnivom 1kg biela V4014

BARLET plus akrylát fasádny s plnivom 1kg biela V4014

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Fasádna akrylátová farba na mikrotrhliny.

4,14 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

Fasádna akrylátová farba

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
BARLET AKRYLÁT PLUS je moderná akrylátová fasádna farba. Výborne kryje, má nízku spotrebu, prekrýva mikrotrhlinky a je vhodná pre renováciu zateplovacích systémov. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, betónov, pórobetónov, drevotriesky a sanačných omietok v interiéroch aj v exteriéroch.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí byť suchý a vyzretý, aby nedochádzalo k zmene farebného odtieňa, k zmydlovateniu spojiva, zníženiu priľnavosti náteru a k vzniku vápenného výkvetu na vrchu náteru. Podklad musí byť zbavený biologického napadnutia ako sú plesne a riasy. Nové omietky musia min. 4 týždne dozrievať (karbonatizovať). Príliš nasiakavé, prašné a nesúdržné podklady je potrebné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou, napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Teplota podkladu a prostredia pri práci sa odporúča v rozmedzí 15 až 25°C, nesmie byť nižšia než 7°C a nesmie prekročiť 30°C.

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Po zaschnutí penetrácie sa pomocou štetky alebo valčeka vykonajú 2 nátery fasádnou farbou. Ďalšie vrstvy sa nanášajú najskôr po dokonalom zaschnutí. Farbu je možné riediť malým množstvom vody, max. 5-10%. Obsahuje jemný kremičitý piesok – neodporúča sa nanášanie striekaním!

VÝDATNOSŤ: až 5 m2/kg
Spôsob nanášania: Štětky | Malířské Válečky | Malířské

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info