Panel používateľa

Lazurol oknobal zaklad biely S2060 0,6l syntetický

Lazurol oknobal zaklad biely S2060 0,6l syntetický

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Základná špeciálna syntetická farba na okná a drevo,rýchloschnúca.

5,55 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

 

Farba syntetická základná rýchloschnúca na drevo

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
Farba je určená k základným a podkladovým náterom pre systémy povrchových úprav drevených výrobkov priamo vystavených poveternostným vplyvom. Má veľmi dobré krytie, dobre sa brúsi a rozlieva, rýchlo schne. Je vhodná aj pre použitie v interiéroch.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Drevo musí byť pred natieraním čisté, suché, dobre obrúsené, s vlhkosťou max. 12 %. Z dreva so zvýšeným obsahom živíc (červený smrek, borovica) odstráňte všetky výrony živíc riedidlom C 6000. Na kvalite prípravy dreva závisí konečný vzhľad náteru a aj jeho životnosť.
Povrch dreva najprv napustite vhodnou impregnáciou, ktorá zaistí rovnomernú nasiakavosť podkladu a vyššiu ochranu dreva (v prípade použitia fungicídnej impregnácie ochráni aj proti napadnutiu dreva plesňami, hubami a hmyzom). V ďalšom kroku povrch dreva prebrúste jemným brúsnym papierom a potom naneste lak. Pri renovačných náteroch odstráňte z dreva staré nepriliehavé nátery a zabezpečte pevný podklad.

RIEDIDLO: S 6006, S 6001 pre nanášanie striekaním

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Pred použitím dôkladne zamiešajte! Nemusí sa riediť, je pripravený na priame použitie.
Povrch dreva najprv napusťte vhodným napúšťadlom LAZUROL IMPREGNAČNÝ ZÁKLAD S 1033 alebo UNIBAL FERMEŽ NAPÚŠŤACIA O 1000. Po zaschnutí povrch dreva prebrúste jemným brusným papierom, potom aplikujte základnú farbu na drevo. Optimálna hrúbka jednej vrstvy je 30-35 m. Ako vrchný email sa môže použiť lesklý INDUSTROL UNIVERZÁL S 2013, INDUSTROL PLUS S 2071 alebo matný INDUSTROL UNIMAT S 2075. Na okna a dvere odporúčame použiť LAZUROL OKNOBAL EMAIL U 2015.

VÝDATNOSŤ: 15-17m2/L
Spôsob nanášania: Štětce Válečky | Lakovací Stříkáním máčením

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info