Infolinka 0905 908 540 Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

REMAL aktív 7,5kg baktérie-plesňe

Kód: 795
Neohodnotené
€59,99 –2 %
REMAL aktív 7,5kg baktérie-plesňe
€59,99 –2 % €58,79 €48,99 bez DPH
Skladom

Maliarsky náter odolný voči baktériam a plesňiam-biela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maliarsky náter odolný baktériám a plesni.

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
REMAL AKTIV je maliarska farba odolná baktériám a plesni. Táto odolnosť bola odskúšaná napr. na plesne Penicillium chrysogenum, Aspergillus Nigera a baktérie Escherichia coli a Staphilococcus aureus. Používa sa hlavne pre nátery omietok v interiéroch, napr. v nemocniciach a potravinárskych priestoroch, kde je požadovaná odolnosť náteru proti plesniam a baktériám. Vyznačuje sa výborným krytím a oteru vzdornosťou.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Plesňami napadnuté miesta sa za mokra očistia a ošetria sanačným prípravkom napr. REMAL SANAL NA ZDIVO V 1406. Hrubšie vrstvy hlinkových alebo málo súdržných náterov je nutné najprv odstrániť – oškrabať! Potom je potrebné podklad napenetrovať vhodnou hĺbkovou penetráciou. Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL STIERKU. Z trhlín väčších rozmerov je potrebné odstrániť nesúdržný materiál a na vyplnenie použiť akrylátový tmel. Po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnanie REMAL STIERKU. Po zaschnutí a prebrúsení sa podklad ľahšie pretiera maliarskou farbou. Na problémové miesta (fľaky od zamoknutia a pod.) je vhodné použiť izolačný REMAL FLEK-STOP. Príliš nasiakavé, prašné a nesúdržné podklady je potrebné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou, napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Teplota podkladu a prostredia pri natieraní nesmie klesnúť pod 5°C.

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
V závislosti na spôsobe nanášania sa farba nariedi max. 10% vody. Nanáša sa štetkou, valčekom alebo striekaním v 2-3 vrstvách s časovým odstupom min. 4 hodiny medzi vrstvami.

VÝDATNOSŤ: až 10m2/kg

TÓNOVANIE: Farebné tónovanie je možné napr. niektorými tónovacími pastami REMAKOL EX-S. Použiť je možné výhradne anorganické pigmenty!
Spôsob nanášania: Štětky | Malířské Válečky | Malířské Stříkáním (včetně AIRLESS)

Dodatočné parametre

Kategória: Farby a laky
Záruka: 2 roky
biela:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: