Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

CHEMEX PRASKOVY PIGMENT M 50G RUZOVO CERVENY

Kód: 2232
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Chemex
€13,30 €11,08 bez DPH
Skladom (1 ks)

elmi jemný práškový metalický pigment k zafarbovaniu epoxidových systémov CHEMEX POX. Doporučené dávkovnie je 1-15 hm. % ku zložke A (pryskyrice).

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie
Netoxický metalický práškový pigment k zafarbovaniu epoxidových systémov CHEMEX POX. Dodáva s v základných farbách žltá, modrá, zelená, strieborná a brondzová.
Vytvára unikátne metalické priestorové efekty plné lesku a hlbky. ___________________________________________________________________________
Zpracovánie
Používajte za pokojové teploty. CHEMEX PIGMENT M vmiešame do složky A (pryskyrice) systémov CHEMEX POX.Na začiatku v miešame menšie množstvo a pridávejte postupne tak, aby ste dosiahli požadovanej sytosti odtienu. Doporučujeme v miešať 1-15% váhy k použitému množstvu sl. A. Pigment vmiešavajte pomaly tak, aby nedošlo k našlehaní pryskyrice. Potom natužte príslušným množstvom složku B (tvrdidla).
Balenie: 50 gr.
___________________________________________________________________________
Skladovanie
Skladujte v dobre uzavrených obaloch, v krytých suchých skladoch pri teplotách 5-250 C. Záručná doba je 24 mesiacov od data výroby. Chraňte pred horkom a sálavým teplom. Uchovávajte odelene od potravín, nápojov, krmiv a liekov. Skladujte mimo dosah detí.
_____________________________________________

Dodatočné parametre

Kategória: ART Zalievacie epoxidové živice- stoly,predmety
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: