Infolinka 0905 908 540 Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

Štartovacia sada pre začiatočníkov

Najpredávanejšie

10634 3 pryskyrice na stul pourart alto 1
€119 –2 %
Pôvodne: €119  (–2 %)
€116,62
(€97,19 bez DPH)
1 položiek celkom
10634 3 pryskyrice na stul pourart alto 1
€119 –2 %
€97,19 bez DPH
€116,62

Vyrob si vlastný epoxidový stôl Štartovacia sada pre začiatočníkov.

8219

Štartovacia sada epoxidovej živice pre začiatočníkov slúži k tomu, aby si zákazník vyskúšal prácu s epoxidovou živicou. Pri tejto štartovacej sade sa môže oboznámiť s epoxidovou živicou, ako sa správa, ako ju správne rozmiešať a odlievať.

Štartovacia sada ponúka cenovo zvýhodnený balík, ktorý obsahuje všetko potrebné pre vytvorenie našich prvých diel.

Pre dokonalé odlievanie používame váhu pre správne meranie množstva zložiek A a zložiek B. Ako ďalší krok je potrebné poriadne premiešať zložku A a B- pri malých množstvách používame ručné miešadlá a pri veľkých množstvách používame  miešadlá, ktoré sa dajú upevniť na vŕtačku. Veľmi dôležité je zbaviť odlievaciu živicu vzduchových bubliniek - s tým nám pomôže odpeňovač epoxidovej živice alebo horák pre odvzdušnenie epoxidovej živice.

Epoxidovú živicu je možné prifarbiť rôznymi farbivami a pigmentami určenými pre epoxidové živice. Veľmi často sa používa na dekorovanie aj metalický prášok, alebo perleťový prášok do epoxidu. Existuje veľké množstvo dekoračných materiálov, ktoré dodajú našim dielam jedinečný vzhľad ako sú napríklad: sušené kvety, glitre do epoxidu, sklenené kamienky, dekoračné písmenká, dekoračné plátky a husie pierka, drevené reliéfy na zalievanie epoxidovou živicou. 

Dôležitou súčasťou odlievania epoxidovou živicou je silikónová forma na odlievanie, ktorá sa používa najmä pri výrobe šperkov z epoxidu alebo drobných dekorácií z epoxidovej živice. Pre dlhšiu životnosť formy a ľahšie vyberanie predmetu z formy používame separátor na formy. 

Pri veľkých predmetoch ako je stôl alebo konferenčný stolík a podobne si formu vyrábame na mieru podľa požadovaného tvaru, ale vždy je potrebné použiť separátor pre jednoduchšie odstránenie formy.