Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

GÉDÉO Modelovacia sada na odliatky rúk 766016

Kód: 2192
Akcia
Neohodnotené
Značka: Pebeo GÉDÉO
€27,99 €23,33 bez DPH
Vypredané

Modelovacia sada na odliatky rúk od Pébéo obsahuje 250 g alignátu, 500 g živicovej sádry a detailný postup na výrobu. Pomocou nej si vytvoríte veľmi presné odliatky ručičiek alebo chodidiel vašich ratolestí. Všetky ingrediencie sú bezpečné pri použití s pokožkou, modelovací alginát je vyrobený z rias.

Detailné informácie

Podrobný popis

Modelovacia sada na odliatky rúk od Pébéo obsahuje 250 g alignátu, 500 g živicovej sádry a detailný postup na výrobu. Pomocou nej si vytvoríte veľmi presné odliatky ručičiek alebo chodidiel vašich ratolestí.
Všetky ingrediencie sú bezpečné pri použití s pokožkou, modelovací alginát je vyrobený z rias.

Návod na použitie
1.Vyberte si vhodnú plastovú formu, ktorej veľkosť bude zodpovedať veľkosti ruky alebo nohy, ktorú chcete odliať. Do nádoby nasypte alginát (vrac alginate), polovicu balenia. Pridajte dvojnásobné množstvo vody a poriadne počas jednej minúty rozmiešajte. Prípadné hrudky, ktoré vzniknú neovplyvnia výsledný efekt vašej formy. Vložte nohu alebo ruku do nádoby a ponorte ju do vzniknutej hmoty. Uistite sa, že sa končatinou nedotýkate žiadnej steny nádoby. Počkajte bez pohnutia 3 – 5 minút. Zmes ostane flexibilná, ale mala by mať konzistenciu želé. Opatrne vyberte ruku alebo nohu, dovoľte vzduchu aby vnikol do formy. Opláchnite formu pod tečúcou vodou.
2. PRÍRPAVA ŽIVICOVEJ SÁDRY NA ODLIATOK: Zmiešajte 1 diel vody s 3 dielmi živicovej sadry (vrac platre resine) tak, že vodu nalejete do nádoby a na povrch rozprášite sadru. Nechajte postáť 1 minútu a potom poriadne počas 1 minúty premiešajte. Pobúchajte s nádobou o podložku aby vyšli von všetky prípadné vzduchové bubliny. Vlejte ju do vytvorenej formy a uistite sa, že sa dostala do všetkých kútov a častí, formou pokrúžte. Vylejte ju z formy a opätovne ju do nej nalejte.
3. Počkajte približne 30 minút kým sadra zatvrdne a potom rozstrihnite alebo rozrežte silikónovú formu aby ste uvoľnili odliatok. Zvyšky alginátu je možné odstrániť pomocou špáradla.
4. Pri odlievaní ruky držte prsty od seba tak, aby sa nedotýkali. V prípade maličkých bábätiek je vhodné robiť odliatok počas spánku.
Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné - príslušenstvo k epoxidom
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: