Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

GÉDÉO Siligum - silikónová pasta na vytváranie foriem 300g 766329

Kód: 2430
Akcia
Neohodnotené
Značka: Siligum
€33 €27,50 bez DPH
Skladom (2 ks)

Silikónová pasta na vytváranie foriem na odliatky zo živice, sadry, vosku a kovov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Siligum?Dvojzložková, rýchle tuhnúca (10 minút) silikónová pasta, ktorá sa používa na vytváranie foriem prevažne malých predmetov (maximálne do veľkosti 15 cm) a plochých dekorácii. Veľmi pružná a odolná. Dokončené formy môžu byť opakovane použité pre vytvorenie až 50 odliatkov. Vhodná na tvorbu predmetov zo sadry, živice, vosku alebo kovov s nízkym bodom tavenia (< 160 °C). Skladovanie: 12 mesiacov v originálnom balení na suchom mieste.
Čistič: mydlová voda
Návod :
1) Zmiešajte jednu časť objemu modrej zložky k jednej časti objemu bielej zložky. Rýchlo ich v ruke zmiešajte a uváľajte (cca 1 minútu). Keď budete mať zmes jednotnú, bledo modrú farbu, tak je pripravená na použitie. Rýchle ju vytvarujte do guľôčky, priložte a pritlačte ju na predmet položený naplocho na pracovnej ploche a prekryte ju rovnomernou vrstvou pasty, hrúbky približne 3 až 4 mm.
2) Pracovný čas: maximálne 3 minúty?
3) UPOZORNENIE: rýchlo tuhne – behom 5 minút?
4) Oddeľte vytvorenú formu a nalejte \"reprodukčný\" materiál: sadru, živicu..
5) Vyberte odliatok z formy?
6) Nechajte uschnúť a potom dekorujte.
TIPY: Pokiaľ pracujete s väčšími predmetmi, tak si zo sadrových pásikov vytvorte podporné puzdro. K predĺženiu času potrebného pre nanesenie pasty Siligum, vložte hotovú zmes pred začatím práce na niekoľko minút do chladničky . Pre zamedzenie tvorby vzduchových bubliniek, začnite zatlačovaním \"Siligumovej\" guľôčky na jednej strane predmetu a postupne pracujte smerom k ostatným okrajom. Pokiaľ vytvárate odliatky zo živice, tak najskôr formu vymažte Gédéo vazelinou (ref. 766320). Obsah 100g Siligumu pokryje plochu cca 15x15 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Silikóny a kaučuky na formy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: