Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

Metalický prášok perleťový AURORA biela - fialová 04 10g 4550

Kód: 7733
Akcia
Neohodnotené
€3,25 €2,71 bez DPH
Skladom (1 ks)

Metalický perleťový prášok do epoxidovej živice. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Perleťový prášok je určený pre zafarbenie epoxidovej živice . Vytvára v živici farebné dúhové prechody a imituje prírodné perly. Ide o čisté pigmenty získavané mletím alebo drvením materiálov na báze sľudy a kovov. Rozsah ich využitia je veľký. Nájdu svoje miesto na výrobu šperkov z epoxidu, dekoračných materiálov zo živice  alebo sošky z epoxidu najmä v kombinácii so silikónovou formou

Použitie:

Perleťový prášok sa môže vmiešať do dvojzložkovej epoxidovej živice alebo sa ním môže vytrieť silikónová forma na odlievanie epoxidom a zaliať čírou krištálovou živicou. Po vytvrdnutí prepožičia perleťový prášok živici dúhové efekty a perleťové prechody.

 Nedá sa jednoznačne odporučiť množstvo potrebné pre zafarbenie epoxidovej živice. Farebný výsledok a výsledné technické vlastnosti živice je potrebné individuálne vyskúšať. Orientačne by nemal podiel pigmentu v živici presiahnuť 20% objemu živice.

 
 POZOR!!!! metalický prášok v zalievacej epoxidovej živici urýchľuje reakciu zložky A a B. Doba spracovania sa tým skracuje. Po dôkladnom rozmiešaní sa snažte liatu epoxidovú živicu čo najskôr naliať na povrch, aby mohlo teplo z reakcie odchádzať mimi zmiešanú zmes.
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Metalické prášky perleťové
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: