Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

Metalický prášok Pure purple 10g čistá purpurová KD-67319

Kód: 7892
Akcia
Neohodnotené
€2,85 €2,38 bez DPH
Skladom (4 ks)

Metalický prášok na prifarbenie epoxidovej živice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Metalický prášok je určený pre zafarbenie epoxidovej živice. Jedná sa o čisté pigmenty získavané mletím či drtením materiálu na báze sľudy a kovu. Farebné odtiene metalických práškov je možné medzi sebou miešať a tým je možné získať ďalšie farebné odtiene. Rozsah využitia metalických práškov je veľký. Nájdu svoje miesto pri výrobe šperkov z epoxidu, epoxidových stolov, výrobe nábytku, dekorácií z epoxidovej živice, obrazov z epoxidu, Geode art tvorbe, alebo pri práci kde je využitá silikónová forma na epoxidovú živicu.

Nie je možné jednoznačne odporučiť množstvo potrebné pre zafarbenie epoxidovej živice, Farebný výsledok a výsledné technické vlastnosti živice je potrebné individuálne vyskúšať. Orientačne by podiel pigmentu v epoxidovej živici nemal presiahnuť 20% objemu živice. KAŽDÁ epoxidová živica má vo svojej špecifikácii uvedené množstvo odporúčané pre plnenie živice práškami alebo pigmentami. 
 
POZOR! Metalický prášok v liacej epoxidovej živici urýchľuje reakciu zložky A + B.  Doba spracovania sa tým skracuje. Po dôkladnom premiešaní sa snažte epoxidovú živicu čo najskôr naliať na povrch, aby mohlo teplo z reakcie odchádzať mimo zmiešanú zmes. 

Zrno 10-60μm

Dodatočné parametre

Kategória: Metalické prášky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: