Panel používateľa

Alkyton žiaruvzdorná farba do 750°C 0,25l

Alkyton žiaruvzdorná farba do 750°C 0,25l

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Farba kde je potrebná vysoká tepelná odolnosť.

5,87 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 3 ks

Výrobca: Dupli-color

Alkydový náter modifikovaný silikónom, odolávajúci teplotám nad 750°C ( krátkodobé špičkové zaťaženie suchým teplom). Na povrchu vytvára saténovo lesklý teplu a poveternosti odolávajúci povrch podľa zvoleného odtieňa. Farba je určená predovšetkým na nátery na čistú novú ocel, alebo starú dokonale očistenú ocel, alebo na staré nepoškodené žiaruvzdorné nátery a to predovšetkým na krboch, peciach, dymovodoch, griloch, výfukoch a všade tam, kde je požadovaná vysoká teplotná odolnosť. Je určená na nátery v interiéroch a chránených exteriéroch.

Príprava povrchu: Odstráňte z povrchu všetky nečistoty, oleje a tuky, špinu, voľnú hrdzu a poškodené predošlé nátery. Prípadné lesklé povrhy jemne zdrsnite. Povrch odmastite a nechajte dokonale vyschnúť. Neaplikujte na horúce predmety alebo na základy, ktoré nie sú určené na tepelné namáhanie!!! Povrch musí byť počas celej aplikácie a schnutia čistý a suchý.

Aplikácia: farbu pred použitím dôkladne pretrepte a pokiaľ to nie je bezpodmienečne nutné, farbu neriedte!!! V prípade potreby, čo najmenej, maximálne do 10% riedidla. Náter aplikujte pri teplotách medzi +5°C až +35°C. Schnutie pri teplote 20°C. Náter je nelepivý do 2 hodín, zaschnutý na manipuláciu po 8 hodinách a pretierateľný po 24 hodinách.

DOKONALE PRETVRDNUTÝ je po 24 hodinách a po POSTUPNOM ZAHRIEVANÍ NA TEPLOTU 150°C.

Riedidlo : S 6005

Výdatnosť: 10-12m2/ 1L.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info