Panel používateľa

Belinka Toplasur UV plus hrubovrstvá lazúra 0,75l mix odtienov

Belinka Toplasur UV plus hrubovrstvá lazúra 0,75l mix odtienov

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Silnovrstvá lazúra na drevo s uv filtrom.

11,58 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 4 ks

Výrobca: Helios

Toplasur UV Plus je hrubovrstvová lazúra, ktorá je zvlášť vhodná na ochranu dreva, ktoré je vystavené horším poveternostným vplyvom.

účinne chráni pred náročnejšími poveternostnými vplyvmi
zvlášť vhodný na okná a dvere
konečný vzhľad povrchu je lesklý
16 farebných odtieňov

Okrem UV filtrov a absorbérov obsahuje aj lapače voľných radikálov, ktoré najúčinnejšie zabraňujú rozpadu náteru. Drevu dáva dimenzionálnu stabilitu, preto ju odporúčame na okná a dvere ako aj na ochranu všetkých prvkov z tvrdých listnatých driev. Vyberieme ju, keď chceme lesklejší konečný vzhľad povrchu. Výrobok Toplasur UV Plus kvôli svojej vysokej viskozite nekvapká zo štetca. Vyrábame ho v 16 štandardných farebných odtieňoch.

Drevo vystavené poveternostným vplyvom pri prvom natieraní vždy pred natieraním výrobku Toplasur UV Plus natrieme impregnáciou Base. Aby sme sa pri obnovení vyhli stmavnutiu povrchu, sfarbujúcemu výrobku Toplasur UV Plus môžeme dodať najviac rovnaké množstvo bezfarebného výrobku Toplasur UV Plus č. 12, a takto pripravenou zmesou natrieme povrch.

Keď natierame záhradný nábytok alebo drevené prvky, ktoré budú mechanicky zaťažené, pred zaťažením ich necháme schnúť jeden týždeň.

Varovania

Bezfarebný Toplasur UV Plus č. 12 nie je vhodný ako konečný náter na tmavo zafarbené povrchy alebo na natieranie tmavých druhov dreva, lebo špeciálne UV filtre a absorbéry môžu spôsobiť mliečny vzhľad povrchu.
Predajná sieť

Vzorkovník

(Farebné odtiene sú informatívne.)

11 - biela
[11 - biela]
[12 - bezfarebná]
[13 - borovica]
[25 - pínia]
[15 - buk]
[14 - smrekovec]
[23 - mahagón]
[17 - teak]
[24 - palisander]
[27 - oliva]
[16 - orech]
[18 - červená]
[19 - zelená]
[72 - santorini modrá]
[28 - staré drevo]
[22 - eben]

Používanie

Pred nanášaním premiešať, neriediť. Nanášať štetcom alebo valčekom v dvoch vrstvách na suché, obrúsené a odprášené drevo (Toplasur UV Plus č. 12 v troch vrstvách), ktoré bolo vopred naimpregnované výrobkom Base. Počet nanesení treba prispôsobiť stanovenej spotrebe. Za normálnych poveternostných podmienok je čas schnutia medzi jednotlivými vrstvami náterov 24 hodín. Náradie ihneď po použití očistiť priemyselným lieho

Súvisiaci tovar

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info