Šamotová vymazávacia hmota 1,5kg

Šamotová vymazávacia hmota 1,5kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Na omietanie a opravu krbov a iných tepelných telies.

1,56 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: Azarea Color

Šamotová múčka
Je sypká jemnozrnitá hmota ílovitého charakteru, ktorá s pridaním vodného skla slúži ako šamotová malta na vymazávanie a opravy výmuroviek, šamotových pecí, ako aj na opravu a omietanie krbov a iných tepelne namáhaných telies. Malta okrem dobrej priľnavosti a pevnosti má aj vysokú plasticitu, čím umožní opravenie prasklín vytvorených v malte sušením.

Návod na použitie:

- 1 kg šamotovej malty: nariedime si roztok v pomere 1:3 (60 ml Vodného skla a 180 ml vody. Šamotovú múčku zalejeme roztokom za súčaného miešania. Necháme odležať max. 5 min. a pred použitím ešte raz zľahka premiešame. Malta je pripravená. Zostatkovú (nariedenú) nepoužitú maltu doporučujeme zaliať min. vrstvou vody, aby nezaschla a aby bolo možné neskor s maltou pokračovať v práci (pred pokračovaním vodu z povrchu zliať).

Odporúčaný postup zahrievania pri opravách vykurovacích telies: - po ukončení opráv sa odporúča vykurovacie teleso (kachle, krby, pece) zahrievať prvé dva dni pri teplote nad 20 C cca po dve hodiny, potom možno zahriať na maximálnu prevádzkovú teplotu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vianoce 2020-2021 *

Otváracie hodiny počas  sviatkov:

Objednávky od dňa 17.12. budú vybavené až 7.1.2021

Ďakujeme za pochopenie a želáme vám šťastné vianoce a novy rok PF 2021