CHEMEX PRASKOVY PIGMENT M METALIZA 50G BRONZOVY

CHEMEX PRASKOVY PIGMENT M METALIZA 50G BRONZOVY

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Velmi jemný práškový metalický pigment k zafarbovaniu epoxidových systémov CHEMEX POX. Doporučené dávkovnie je 1-15 hm. % ku zložke A (pryskyrice).

12,60 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Použitie
Netoxický metalický práškový pigment k zafarbovaniu epoxidových systémov CHEMEX POX. Dodáva s v základných farbách žltá, modrá, zelená, strieborná a brondzová.
Vytvára unikátne metalické priestorové efekty plné lesku a hlbky. ___________________________________________________________________________
Zpracovánie
Používajte za pokojové teploty. CHEMEX PIGMENT M vmiešame do složky A (pryskyrice) systémov CHEMEX POX.Na začiatku v miešame menšie množstvo a pridávejte postupne tak, aby ste dosiahli požadovanej sytosti odtienu. Doporučujeme v miešať 1-15% váhy k použitému množstvu sl. A. Pigment vmiešavajte pomaly tak, aby nedošlo k našlehaní pryskyrice. Potom natužte príslušným množstvom složku B (tvrdidla).
Balenie: 50 gr.
___________________________________________________________________________
Skladovanie
Skladujte v dobre uzavrených obaloch, v krytých suchých skladoch pri teplotách 5-250 C. Záručná doba je 24 mesiacov od data výroby. Chraňte pred horkom a sálavým teplom. Uchovávajte odelene od potravín, nápojov, krmiv a liekov. Skladujte mimo dosah detí.
__________________________________________________________________________

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Vianoce 2020-2021 *

Otváracie hodiny počas  sviatkov:

Objednávky od dňa 17.12. budú vybavené až 7.1.2021

Ďakujeme za pochopenie a želáme vám šťastné vianoce a novy rok PF 2021