Panel používateľa

LAZUROL Aqua Balzam 0,7L na okna,dvere

LAZUROL Aqua Balzam 0,7L na okna,dvere

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Transparentný náter na renovačné,obnovovacie nátery/eurookná/.

6,61 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 8 ks

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

LAZUROL AQUA BALZAM None

Transparentné nátery pre renovačné nátery

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
LAZUROL AQUA BALZAM sa používa pre renovačné (obnovovacie) nátery drevených podkladov natrených tenkovrstvovou lazúrou LAZURA AQUA DEKOR – hlavne tých prvkov, pri ktorých sa predpokladá zvýšená mechanická alebo poveternostná záťaž. (podlahy, zruby, atd.). Možno použiť v exteriéroch i v interiéroch.
Pri pravidelnom používaní LAZUROL AQUA BALZAM výrazne predlžuje životnosť náterového filmu tenkovrstvovej lazúry LAZUROL AQUA DEKOR. Vytvára na povrchu novú, tenkú, vode odolnú vrstvičku a tiež zaceľuje jemné prasklinky vzniknuté objemovými zmenami dreva.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Podklad sa prebrúsi brúsnym papierom č. 60-100. Podklad sa penetruje prípravkom LAZUROL AQUA NAPÚŠŤADLO, ktorý obsahuje fungicídne látky (odporúča sa hlavne pre vonkajšie prostredia).

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Pred použitím obsah dôkladne zamiešajte. Pred použitím sa riedi čistou vodou v pomere 1 diel balzamu a 3 až 6 dielov vody. Nanáša sa v jednej vrstve hubkou, handričkou, štetcom alebo mopom. Odporúčaná teplota pri nanášaní je 18 až 25°C, nesmie klesnúť pod 10°C. V závislosti od miery zaťaženia odporúčame prevádzať ošetrenie povrchu 1 až 3x ročne..

VÝDATNOSŤ: 40-72m2/L

Spôsob nanášania: Štětce Polštářková gáza

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info