Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

REMAL EFEKT 0950 zlatá 0.4KG

Kód: 225
Neohodnotené
€10,86 €9,05 bez DPH
Skladom

Dekorativna farba na steny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračný maliarsky lesk

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
REMAL EFEKT je vodou riediteľná farba s kovovým a perleťovým vzhľadom. Používa sa na dekoratívne nátery všetkých typov minerálnych omietok, drevených podkladov, sadrokartónov, apod. v interiéroch a exteriéroch. Je vhodný pre dekoračné valčeky, maliarske linky, apod. Výsledný dekoratívny efekt je závislý na technike spracovania ako aj na farebnosti podkladu a fantázii tvorcu. Vo vonkajšom prostredí sa používa len pre krátkodobé aplikácie. Farbu REMAL EFEKT je možné dotónovať malým množstvom tónovacej pasty (REMAL TEKUTÁ TÓNOVACIA FARBA, REMAKOL EX-S) a tým vytvoriť mnoho ďalších farebných variácií.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí byť rovný, bez trhlín, suchý a dostatočne vyzretý, pevný, bez prachu, starých náterov a nesúdržných častíc. Musí byť zbavený biologického napadnutia (plesne, riasy). Príliš nasiakavé, sprašujúce sa alebo nesúdržné podklady je nutné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou, napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Biologické napadnutie (plesne) je potrebné zlikvidovať prípravkom REMAL SANAL NA MURIVO (ZDIVO) V 1406. Základný náter omietky vykonajte maliarskou farbou REMAL alebo REMAL VINYL COLOR MAT.

DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Pred použitím je potrebné farbu dobre premiešať. Mierna sedimentácia nie je na závadu. Farba sa riedi podľa spôsobu nanášania, a to v pomere 1 diel farby a 0-1 diel vody. Farba sa nanáša štetcom, dekoračným valčekom s krátkym vlasom, hubkou, striekaním, handričkou prípadne pomocou maliarskej šablóny. Ostatné plochy je nutné chrániť proti znečisteniu. Znečistené miesta sa musia ihneď očistiť, pretože zaschnutá farba sa ťažko odstraňuje. Odporúčaná optimálna teplota pre použitie sa pohybuje v rozmedzí 15 až 25°C.
VÝDATNOSŤ: až 7m2/kg

ODTIENE:
0900 strieborná, 0910 perleť strieborná, 0920 perleť ružová, 0930 perleťová, 0950 zlatá, 0960 medená
Spôsob nanášania: Štětce Štětky | Malířské Stříkáním Válečky | Malířské

Dodatočné parametre

Kategória: Benátske dekoratívne farby
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: