Panel používateľa

DENAS univerzál LESK 0,7kg podla vzorkovníka

DENAS univerzál LESK 0,7kg podla vzorkovníka

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vodou riediteľná disperzná farba na drevo aj kov.

6,68 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 18 ks

Výrobca: Denas

DENAS UNIVERZÁL LESK je vodou riediteľná vrchná krycia farba na báze akostnej akrylátovej disperzie obsahujúce stálofarebné pigmenty, jemná plnivá, biocídne prostriedky, koalescenty a ďalšie prísady, upravujúce jej vlastnosti. Ako riedidlo obsahuje vodu, neobsahuje žiadne aromatické rozpúšťadlá ani lakový benzín.

Použitie: Vrchné krycie nátery kovových a drevených výrobkov, konštrukcií a materiálov v exteriéroch aj interiéroch. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod. (farba na strechu) Teplota vzduchu a podkladu pri nanášaní a schnutí náteru nesmie klesnúť pod + 10 ° C.

Vlastnosti: Hustota: 1,2 - 1,3 g/cm3 Hmotnostná sušina: 40 - 50% pH 8 - 10 Objemová sušina: 30 - 40% Náter má vynikajúcu odolnosť proti kriedovaniu a krehkosť pri pôsobení UV žiarenia a poveternostných vplyvov, odolnosť proti pôsobeniu čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti aj iných chemických prípravkov a dlhú životnosť v interiéri aj exteriéri.

Email DENAS UNIVERZÁL sa vyznačuje rýchlym schnutím a nelepivosťou povrchu.

Príprava podkladu: Podklady musia byť suché, zbavené mechanických aj mastných nečistôt a zvyškov starých náterov nesúdržných s podkladom.

Pracovný postup: Kovové podklady je nutné opatriť základným náterom (odporúčame DENAS ANTIKOR). U drevených podkladov sa ako základná farba uplatňuje DENAS UNIVERZÁL riedený v pomere 1:1 s vodou. Pri aplikácii na drevo v exteriéri odporúča sa použiť vhodné vodou riediteľné napúšťadlo s biocídnym účinkom(napr. Bochemit, Krovsan, Sadolin Base a iné). Ďalšie vrstvy sa nanášajú štetcom, valčekom alebo vzduchovým striekaním v jednej alebo v dvoch vrstvách v dodanej konzistencii, bez riedenia. Teplota vzduchu a podkladu pri nanášaní a schnutí náteru nesmie klesnúť pod + 10 ° C.

Teoretická výdatnosť: 7 - 10 m2 / kg na jednu vrstvu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info