Panel používateľa

Betex 2/1 na betón S2131B/0110 2kg šedý penetračny a vrchný náter

Betex 2/1 na betón S2131B/0110 2kg šedý penetračny a vrchný náter

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Penetračný a vrchný syntetický náter na betónové podlahy,pivnice,sklady.

10,56 € s DPH

6,21 € s DPH / m2

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BARVY A LAKY TELURIA

Penetračný aj vrchný syntetický náter na betón

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
Výrobok je určený na zhotovenie matných náterov pre vnútorní aj vonkajšie použitie, napr. podlahy pivníc, garáži, terás, balkónov, múrikov, stĺpikov. Výrobok je vysoko odolný voči poveternosti, má dobré mechanické vlastnosti, čiastočnú odolnosť voči niektorým rozpúšťadlám a chemikáliám ako sú nafta, motorový olej a kyselina sírová.

PRÍPRAVA PODKLADU:
Natieraný podklad musí byť suchý, súdržný, očistený, dobre vyzretý (obvykle 4-6 mesiacov) a stavebne odizolovaný proti zemnej (spodnej) vlhkosti. Staré nátery dôkladne odstráňte.

RIEDIDLO: S 6005

ODPORÚČENÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Pred použitím sa farba dôkladne rozmieša a podľa potreby zriedi. Farba sa nanáša štetcom alebo valčekom na suchý, súdržný, očistený podklad. Prvý náter sa nanáša ako penetračný, farba sa nariedi riedidlom S 6005 v hmotnostnom pomere 1 diel farby k 1 dielu riedidla. Po dôkladnom zaschnutí penetračného náteru (24 hod.) sa pre ďalší náter odporúča farbu neriediť alebo podľa nasiakovosti podkladu použiť len minimálne množstvo riedidla. Ukončovací náter sa nanáša bez riedenia po dókladnom zaschnutí predchádzajúcej vrstvy.Optimálna hrúbka náteru je cca 80 µm.

VÝDATNOSŤ: 7-8 m2/L

ODTIENE: 0110 sivý, 0440 modrý, 0510 zelený, 0840 červenohnedý
Spôsob nanášania: Štětce Válečky | Lakovací

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info