Otvarácia doba 8.00-16.30 Prestavka 12.30-13.30

REMAL TERMOKOMFORT 4KG biela

Kód: 252
Neohodnotené
€36,97 €30,81 bez DPH
Skladom

Biela termoizolacna ,protiplesnova farba na steny.

Detailné informácie

Podrobný popis

REMAL TERMOKOMFORT

Maliarsky náter s termoizolačným a antikondenzačným účinkom

CHARAKTERISTIKA A POUŽITIE VÝROBKU:
REMAL TERMOKOMFORT je maliarska farba s termoizolačným a antikondenzačným účinkom, s výborným krytím. Používa sa v interiéroch na maľovanie omietok, betónu, dreva, drevotriesky, sadrokartónu, cetris dosiek, sadrokartónu a pod. Je možné ju použiť aj ako vrchnú farbu na kov. Farba vykazuje odolnosť proti oteru za mokra – merané podľa ČSN EN ISO 11998 – trieda 2 (klasifikácia podľa EN 13300).

PRÍPRAVA PODKLADU:
Staré nesúdržné nátery v hrubších vrstvách je potrebné oškrabať. Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL STIERKU. Z trhlín väčších rozmerov je potrebné odstrániť nesúdržný materiál a na vyplnenie použiť akrylátový tmel. Po jeho zaschnutí použijeme na vyrovnanie REMAL STIERKU. Po zaschnutí a prebrúsení sa podklad ľahšie pretiera maliarskou farbou. Na problémové miesta (fľaky od zamoknutia a pod.) je vhodné použiť izolačný REMAL FLEK-STOP. Príliš nasiakavé, prašné a nesúdržné podklady je potrebné najprv napenetrovať (spevniť) vhodnou penetráciou ,napr. REMAL, BARLET alebo SOICRAT. Teplota podkladu a prostredia pri natieraní nesmie klesnúť pod 5°C.
DOPORUČOVANÝ NÁTEROVÝ POSTUP:
Farba sa pred použitím neriedi. Pre ľahšie nanášanie je dovolené pridať max. 0,1 l vody na 1 kg farby (10%). Farbu nanášajte valčekom alebo štetkou v 2-3 vrstvách s časovým intervalom min. 4 hod. medzi jednotlivými nátermi. Všetky znečistené miesta a pracovné náradie ihneď po maľovaní umyte vodou, zaschnutý náter sa ťažko odstraňuje!

VÝDATNOSŤ: až 2-3m2/kg

TÓNOVANIE: Tónovacími pastami REMAKOL V 3502, REMAL TEKUTÁ TÓNOVACIA FARBA,BARLET
Spôsob nanášania: Štětky | Malířské Válečky | Malířské

Dodatočné parametre

Kategória: Farby a laky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: